devils.one wkracza w świat simracingu!

Devils.one Foto: Materiały prasowe

Organizacja devils.one poinformowała, że łączy siły z TRITON Racing. Efektem tej współpracy będzie DV1 TRITON Racing - zespół zawodników ścigających się w grach symulujących sporty motorowe. 

To odważna, lecz przemyślna decyzja organizacji. Rozwój innowacji i oprogramowania w ostatnich latach sprawił, że simracing stał się najbardziej zaawansowanym technologicznie esportem. Laserowe skanowanie 3D terenu pozwala na pełne odzwierciedlenie prawdziwych torów wyścigowych z milimetrową dokładnością, a zaawansowany model fizyki prowadzenia samochodów z różnych kategorii wymaga odmiennych umiejętności. Do tego dochodzi ogromna liczba zmiennych wpływających na m.in. działanie opon, aerodynamiki czy pracę zawieszenia. To wszystko wymaga biegłej wiedzy z wielu dziedzin, wykraczających daleko poza obsługę kierownicy, gazu i hamulca.  

TRITON Racing to wielokierunkowy projekt, u podstaw którego są ludzie działający w branży od ponad 20 lat. W pełni polski skład kierowców należy do światowej czołówki, w której rywalizują w najbardziej prestiżowych zawodach. Ich szeroki wachlarz umiejętności potwierdzają liczne sukcesy zarówno w wyścigach sprinterskich, jak i w wyczerpujących zawodach długodystansowych. Jako nieliczni na świecie przygotowują kierowców z motorsportu do ich startów na prawdziwych torach, a jako jedyni dostarczają spersonalizowane rozwiązania sprzętowe budując własne symulatory.

Zarówno TRITON Racing, jak i devils.one uważają Simracing za esport przyszłości. W tej współpracy obie organizacje dzielą się swoim doświadczeniem. TRITON Racing posiada bezkonkurencyjną w kraju wiedzę w dziedzinie simracingu. To nie tylko skuteczna metodyka w przygotowaniu do motorsportu, ale również trening psychomotoryczny, który można zastosować w całym esporcie. Devils.one gwarantuje know-how w obszarze sportów elektronicznych, zaplecze Esports Performance Center i zasoby pozwalające dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Zobacz komentarze