Nowe koszulki reprezentacji Polski. W wideo promocyjnym wystąpił damie

Nowe koszulki reprezentacji Polski Foto: PZPN

Po wielu miesiącach spekulacji i tworzenia konceptów przez grafików, w końcu poznaliśmy stroje reprezentacji Polski. Sponsorem technicznym niezmiennie pozostaje firma Nike. Natomiast do filmu promującego premierę nowych strojów został zaproszony profesjonalny gracz FIFA - Damian “damie” Augustyniak.

Nasz rodak do niedawna reprezentował barwy klubu ze stolicy Włoch - AS Roma. Damian przez ponad dwa lata święcił sukcesy w drużynie Giallorossi. Przyszedł moment na rozstanie się z sekcją esportową ze względu na nadchodzącą współpracę klubu z KONAMI. Wydawcą PES-a, rywala FIFA na rynku symulatorów gier sportowych. Przypomnijmy, że “damie” jest oficjalnym reprezentantem naszego kraju, a w rankingach ogólnoświatowych zajmuje zawsze wysokie lokaty.

Nie tylko reprezentacja Polski postanowiła wykorzystać swojego reprezentanta w esporcie w ramach promocji nowych koszulek. Zrobił to również Widzew Łódź, który w 110-lecie istnienia chce podkreślić swoją wielo-sekcyjność. Obok piłkarzy takich jak: Robak, Reszka czy Tanżyna, zobaczyliśmy zawodnika esportowej sekcji klubu - Alana “Cosanero” Kosińskiego.

Zobacz komentarze