Czas na decydujące mecze R6 Polish Masters. Już dziś poznamy mistrza!

Rainbow Six Polish Masters Foto: Materiały prasowe

Po długim sezonie przyszedł czas żeby poznać ostateczne rozstrzygnięcia. W grze o tytuł mistrza Polski, nagrody z puli 60 tysięcy złotych i miejsce w Challenger League pozostały już tylko trzy formacje: Tetrees SLAVGENT, devils.one oraz Izako Boars.

Pierwszy dzień finałów nie przyniósł nam niespodzianek. Ekipa SLAVGENT mimo że z problemami to jednak wynikiem 2:0 odesłała do dolnej drabinki Invictę. Z kolei w drugim pojedynku pierwszej rundy spodziewaliśmy się trzech map, ale dość pewnie, również do zera, devils.one pokonało Izako Boars.

Dopiero w drabince przegranych doczekaliśmy się trzy mapowej serii pomiędzy Invictą a IB. Ostatecznie lepsze okazały się dziki, ale ich rywale pokazali, że w pełni zasłużyli na miejsce w finałowej czwórce.

Dziś poznamy ostateczne rozstrzygnięcia. Transmisja rozpocznie się o godzinie 13:00 meczem SLAVGENT kontra devils.one o miejsce w finale. Następnie przegrany zagra z Izako Boars i w ten sposób dowiemy się, kto uzupełni skład finału. Transmisję możecie oglądać na Twitchu oraz w telewizji Polsat Games.

Harmonogram finałów R6 Polish Masters Foto: Materiały prasowe
Zobacz komentarze