Cyberpunk 2077: Co zmienia hotfix 1.11.?

Cyberpunk 2077 Foto: Materiały prasowe

Nowy rok, stare problemy. CD Project Red dalej zajmuje się łataniem hitu końcówki poprzedniego roku, czyli oczywiście gry Cyberpunk 2077, która mimo ogromnej rzeszy fanów, znalazła też sporą grupkę hejterów. Nie ma co pisać jakie były problemy, bo to już wszyscy wiemy nawet zbyt dobrze. Przejdźmy zatem do najnowszej aktualizacji i odpowiedzmy sobie na pytanie co naprawia hotfix 1.11..

Najnowszy hotfix do Cyberpunka 2077 jest już dostępny na PC, konsole oraz Google Stadia od 28 stycznia. Jest to jedynie drobna poprawka do patcha 1.1., który został wypuszczony tydzień wcześniej. Poprawiał on przede wszystkim stabilność rozgrywki oraz usuwał błędy występujące w niektórych misjach.

Wracając jednak do hotfixa 1.11., jest to aktualizacja, która pobierze nam się automatycznie po włączeniu platformy, na której mamy Cyberpunka 2077. Przywraca on losowość wypadania przedmiotów do stanu sprzed ostatniej aktualizacji tego aspektu oraz naprawia bardzo popularny błąd w misji. Chodzi konkretnie o questa "Stary znajomy", gdzie czasem przy rozmowie z Takemurą nie wyświetlały się żadne opcje dialogowe, a interakcje z innymi postaciami były zablokowane.

Zobacz komentarze