Kiedy premiera gry Cyberpunk 2077?

Cyberpunk 2077 Foto: Materiały prasowe

Cyberpunk 2077 nadchodzi. CD Projekt RED poinformował o oficjalnej dacie premiery. Rodzima firma usprawiedliwia się chęcią dopracowania szczegółów i potrzebą czasu na wyeliminowanie błędów. Nowa data wydania gry Cyberpunk to 10 grudnia 2020 roku.

Według najnowszych danych, premiera Cyberpunk 2077 ma się odbyć 10 grudnia 2020 roku. Nie wiemy jednak czy będzie to ostateczny termin, ale wiemy co na tę chwilę wpłynęło na decyzję.

Nie zmienia się jednak dostępność gry. W Cyberpunka będzie można grać na PC, PlayStation i Xbox One.

Cyberpunk 2077: ile kosztuje gra?

Nic nie może się równać z zakupem wersji cyfrowej jeśli chodzi o cenę, więc jeśli nie przeszkadza wam brak pudełka na półce, to najlepiej wyjdziecie kupując Cyberpunk 2077 w sklepach digitalowych. Steam i Epic Games Store oferują tą samą cenę (199zł), ale nie są to jedyni sprzedawcy w internecie. Oczywiście wersje pudełkowe są droższe i w czasach pandemii czasem wiążą się też z kosztami dostawy.

Na PlayStation i Xboxach zagracie w Cyberpunk 2077 za 269zł, choć w tym przypadku jest to cena zarówno wersji pudełkowej oraz digitalowej. Na szczęście niektórzy sprzedawcy wyłamali się i sprzedają grę o kilka dyszek taniej.

Pamiętajcie jednak, że gra w wersji pudełkowej może nie zdążyć dojść do was przed premierą (10 grudnia), a w sezonie świątecznym trzeba się liczyć ze wzmożonym ruchem na poczcie. Także jeśli spieszycie się do gdy, teraz najbezpieczniejszą opcją wydaje się zakup wersji cyfrowej.

Zobacz komentarze