DLC do Cyberpunka 2077 - co już wiadomo?

Cyberpunk 2077 Foto: CD Projekt Red

Od premiery Cyberpunka 2077 minęło już trochę czasu. Spora ilość graczy zdążyła już przejść cały wątek fabularny. Niektórzy zapewne poczuli się po nim ukontentowani, innym czegoś zabrakło. Deweloperzy z CD Projekt Red postanowili zadbać o wszystkich graczy i już niedługo na rynek trafi pierwsze darmowe DLC!

Twórcy gry zapowiadali darmowy dodatek jeszcze przed wypuszczeniem Cyberpunka. Premiera datowana była na początek tego roku. Z powodu licznych błędów głównej gry bardzo możliwe, że pojawienie się pierwszego DLC zostanie przesunięte w czasie.

Oczywiście, pierwsze DLC będzie zupełnie darmowe i trafi do każdego posiadacza oryginalnej wersji Cyberpunk 2077. Czego możemy się po nim spodziewać? Zapewne dodatków kosmetycznych wpływających na przykład na wygląd postaci. Niewykluczone, że gracze otrzymają również mniejsze zadania w stylu kontraktów znajdujących się już w grze. Z powodu tego, że pierwszy dodatek będzie darmowy nie można liczyć, na to, że deweloperzy dodadzą nowy wątek fabularny zawierający nowe misje, miejsca, czy postacie.

Wiadomo jednak, że tego też nie zabraknie. W przypadku Wiedźmina 3 również tworzonego przez CD Projekt Red pojawiły się pełnoprawne DLC pokroju Krew i Wino, czy Serce z Kamienia i taka sama przyszłość czeka Cybperunka 2077. Nie wiadomo jednak kiedy miałoby to nastąpić, zapewne jest to dalsza perspektywa.

Zobacz komentarze