BlizzCon 2019: Znamy harmonogram imprezy

BlizzCon 2019 Foto: Blizzard

BlizzCon 2019 zbliża się wielkimi krokami, a Blizzard już ujawnił harmonogram eventu. Jak zawsze pod koniec roku dla fanów gier Blizzarda, gwiazdka przychodzi nieco wcześniej niż 24 grudnia. Wszystko oczywiście za sprawą corocznego konwentu dla fanów wszystkiego co związane z Overwatchem, Warcraftem, StarCraftem, Diablo czy Hearthstonem. Impreza odbędzie się w dniach 1-2 listopada w Anaheim Convention Center.

Zostało nam już tylko kilka dni października, a to oznacza tylko jedno. BlizzCon 2019 jest tuż za rogiem. Już 1 listopada oczy gamingowego i esportowego świata zwrócone będą na Anaheim Convention Center.

Tegoroczne świętowanie na pewno będzie stało w cieniu ostatnich kontrowersji związanych z deweloperem i zbanowaniem gracza Hearthstone za wsparcie protestów w Hongkongu. Dodatkowo zeszłoroczny BlizzCon nie należał do najbardziej udanych, więc w tym roku przed organizatorami duże wyzwanie.

Harmonogram BlizzConu 2019 jest już dostępny, jednak dalej sporo w nim luk. Transmisja rozpoczynać się będzie o godzinie 20:00 czasu Polskiego. Całość rozpocznie godzinna ceremonia otwarcia, a następnie w zależności od hali (czy transmisji, którą będziemy oglądać) fani będą mogli zobaczyć turnieje w StarCrafta, Overwatch, Hearthstone oraz World of Warcraft.

Zobacz komentarze