BLAST i TW Steel przedstawiają pierwszy esportowy zegarek!

BLAST x TW STEEL Foto: BLAST

BLAST poinformował oficjalnie, że nawiązał współpracę z marką zegarków TW Steel i stworzył pierwszy na świecie "esportowy zegarek".

TW Steel zainspirował się projektowaniem zegarków z jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie i połączył go z elementami, które holenderska marka zegarków zyskała w ostatnich latach - design i szwajcarski standard jakości.

Zegarki będą dostępne w dwóch opcjach - Maverick, który zawiera celownik inspirowany Counter Strikem, cały czarny design i logo BLAST. Druga opcja, Volante, zawiera inspirowany Counter-Strikem projekt mapy wyryty na tarczy zegarka.

Co ciekawe, zwycięzcy światowych finałów BLAST, w ramach gratyfikacji za sukces, otrzymają specjalne, dedykowane "esportowe zegarki", które nie będą dostępne nigdzie indziej.

- Jesteśmy ogromnie podekscytowani, że możemy połączyć siły z TW Steel, aby zaoferować pierwszy zegarek esportowy. Miłośnicy Counter-Strike i esportu z dumą będą posiadać wysoce funkcjonalny i niezawodny zegarek, który również będzie hołdem dla ich ulubionej gry. - powiedział Leo Matlock, dyrektor handlowy BLAST.

Zobacz komentarze