Beta Legends of Runeterra Mobile jest już dostępna w niektórych krajach. Czy za grę w Polsce można dostać bana?

Legends of Runeterra Mobile Foto: Riot Games

LoR Mobile czyli Legends of Runeterra Mobile jest już dostępna w niektórych krajach. Ich mieszkańcy dzielą się plikami APK, które umożliwiają grę również osobom w regionach gdzie LoR Mobile nie jest jeszcze dostępne.

Legends of Runeterra Mobile została 1 do 1 przeniesiona na urządzenia mobilne. W Polsce na razie jedynym sposobem by zagrać w produkcję Riot Games było zapisanie się do bety. Jednak w Singapurze gracze mogą już pobrać działającą wersję bez konieczności ubiegania się o klucze. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa, gracze, którzy mają dostep do pełnej wersji gry udostępniają ją w wersji APK w internecie. Taki plik pozwala nam zainstalować grę czy program na urządzeniu mobilnym bez konieczności ściągania jej ze sklepu.

Czy można dostać bana za granie w Legends of Runeterra Mobile z APK?

Jeden z użytkowników reddita podzielił się wersją APK Legends of Runeterra Mobile z innymi fanami. W wątku jednak jeden z rioterów przestrzega przed pobieraniem takich plików, ale zaznaczył, że ban raczej nam nie grozi.

"Pliki APK nie są dystrybuowane przez Riot. Dlatego nie wiesz co się tam znajduje. Mocno zalecamy sprawdzić taki plik przed instalacją. Najlepiej, jeśli po prostu poczekasz aż gra zostanei wydana w twoim regionie." napisał pracownik Riot Games.

Dystrybucja Legends of Runeterra Mobile w Europie powinna ruszyć w najbliższych dniach, ale nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

Zobacz komentarze