Apex Legends serwuje nam przepustkę bitewną i nowego bohatera

Apex Legends
Apex Legends Foto: EA

Już we wtorek 19 marca od godziny 18:00 w Apex Legends dostępna będzie przepustka bitewna. Umożliwi ona zdobycie ponad 100 wyjątkowych przedmiotów i odblokowanie nowego bohatera.

Aby zgarnąć nagrody, należy zakupić przepustkę za monety Apex. Twórcy dali nam do wyboru dwa warianty: podstawowy za 950 sztuk wirtualnej waluty i premium, dzięki któremu od razu zaczniemy sezon 1. z 25 poziomem. Ten zestaw kosztuje 2800 monet.

Wprowadzony zostanie nowy bohater o nazwie Octane. Wyróżnia się on regeneracją zdrowia poza walką, zyskiwaniem prędkości ruchu kosztem punktów życia czy stawianiem na ziemi wyrzutni podobnej do tej znanej z gry Fortnite.

Poza legendarnymi skórkami dla Lifeline, Wraith czy Mirage'a, do zdobycia są m.in. ramki dla bohaterów, wzmacniacze doświadczenia czy nowe grafiki broni. Studio Respawn Entertainment daje też szansę graczom, którzy nie zdecydują się na zakup przepustki. Ci, którzy będą rywalizować w ramach 1. sezonu bez niej, mają możliwość zdobycia chociażby 5 pakietów Apex czy skórki z Dzikich Kresów.

Ten ruch to zaledwie początek działań mających na celu urozmaicenie Apex Legends. Gra dynamicznie się rozwija, o czym świadczy ogromna liczba graczy i widzów. Dobrze zwiastuje też fakt, iż w ramach ESL odbywają się pomniejsze turnieje. Przepustka bitewna w Apex Legends to pierwszy krok ku poważnemu rozwojowi gry, a twórcy zapewniają, że ten sezon nie będzie ostatnim.

Zobacz komentarze