Amerykańska armia szuka profesjonalnego gracza do pracy w Fort Knox

US Army

Marzy ci się praca w amerykańskiej armii? Teraz to możliwe. Na jednej z międzynarodowych stron poświęconej ofertom pracy pojawiła się możliwość dołączenia do amerykańskiej armii jako profesjonalny gracz i bycia częścią jej esportowej drużyny.

Zespół esportowy będzie należał do działu Marketingu i Zaangażowania z siedzibą w Fort Knox, który ma działać na podobnych zasadach co choćby United States Army Marksmanship Unit. Jej podstawowym celem będzie zwiększanie popularności i świadomości na temat amerykańskiej armii. Oprócz tego drużyna esportowa będzie jeździć na różnego rodzaju eventy i turnieje w Stanach Zjednoczonych.

Ciekawą sprawą jest również wynagrodzenie potencjalnych członków drużyny esportowej. Profesjonalni gracze otrzymają taką samą wypłatę i świadczenia co inni żołnierze o jednakowej randze w całej armii. W zależności od rodzaju umowy, wynagrodzenie takiego gracza waha się między 39-46 tys. dolarów rocznie. Wszystkie wydatki związane z certyfikatami, konkursami i innymi wymaganiami stanowiska będą pokrywane przez wojsko.

Są jednak też poważne wymagania. Kandydaci będą musieli przejść serię testów, która lepiej pomoże zrozumieć ich mocne i słabe strony. Oprócz tego wymagane będzie także pozytywnie zaliczone szkolenie bojowe, które trwa 10 tygodni. Oczywiście nie wspominając o perfekcyjnej znajomości angielskiego i pozwoleniu na pracę na terytorium Stanów Zjednoczonych.

Oferta pracy na pewno wymagająca, ale może któryś z profesjonalnych zawodników jest gotowy spróbować swoich sił?

Źródło: Materiały własne

Tematy

US Army

Zobacz komentarze