Alonso i Verstappen pojadą w wirtualnej edycji słynnego wyścigu. Gwiazd będzie więcej!

Wirtualne Le Mans Foto: Materiały prasowe

Poznaliśmy dzisiaj szczegóły dotyczące 24-godzinnego wyścigu Le Mans. W wirtualnym wyścigu na starcie stanie min. dwóch zawodników z prawdziwego padoku. Wśród nich zobaczymy wiele gwiazd.

Z informacji wynika, że stawka wyścigu będzie naprawdę imponująca. Organizatorom udało się zebrać wielu doskonałych kierowców, którzy staną do walki jednego w bardziej prestiżowych wyścigów w roku. Za kierownicą zasiądą między innymi Jenson Button, Juan Pablo Montoya, Max Verstappen, Lando Norris, Pierre Gasly, Fernando Alonso, Rubens Barrichello, Jean-Eric Vergne, Charles Leclerc czy Antonio Giovinazzi.

Lista kierowców prezentuje się imponująco. Na niej znajdziemy również piątkę Polaków - Nikodema Wiśniewskiego, Dawida Mroczka, Kubę Brzezińskiego, Tomka Poradzisza i Zbigniewa Siarę. Aby w jak największym stopniu oddać realia wyścigu, organizatorzy uwzględnią zmienne warunki pogodowe oraz pory dnia, a komentatorzy oraz reporterzy wyścigu będą pracować na żywo ze studia telewizyjnego, zlokalizowanego w Paryżu. Rywalizacja odbędzie się w dniu, w którym pierwotnie miał się rozpocząć wyścig Le Mans (przełożony na wrzesień), czyli 13-14 czerwca.

Zobacz komentarze