ACTINA PACT ogłasza polski skład w Rainbow Six Siege

ACTINA PACT R6

Zgodnie z zapowiedziami ACTINA PACT będzie występować w pełni polskim składzie. Już oficjalnie wiadomo, kto będzie reprezentował organizację w drugiej lidze Rainbow Six Siege - Challenger League.

Kilka dni temu gruchnęła wiadomość o odejściu dwóch kluczowych zawodników ACTINA PACT i zapowiedź o stworzeniu składu, który będzie złożony wyłącznie z Polaków. Mistrzowie Polski Rainbow Six Siege nie zwlekali z ujawnieniem informacji i już wiemy jaki jest nowy skład drużyny.

Ponieważ ACTINA PACT występuje w oficjalnych rozgrywkach Rainbow Six Siege - Challenger League musi przestrzegać ustanowionych zasad. Zgodnie z regulaminem, aby móc wystąpić w kolejnym sezonie zespół musi posiadać przynajmniej trzech zawodników, którzy występowali w Challenger League w poprzednim sezonie. Dlatego przeprowadzając roszady ACTINA PACT nie mogła sobie pozwolić na wielkie zmiany w składzie i ostatecznie rozstała się jedynie z dwoma graczami.

Mówi się, że polska scena jest dość zamkniętym środowiskiem, ponieważ transfery w drużynach polegają na wymianie zawodników, którzy tworzą tę społeczność od samego początku i każdy z każdym już gdzieś grał. Świadczy o tym fakt, że nowi gracze ACTINA PACT przechodzą z zespołu Invicta Gaming, który jest wicemistrzem Polski. W ostatnim czasie można było zauważyć, że reprezentanci ACTINA PACT wsparli graczy Invicty w kilku rozgrywkach jak Narodowa Liga Esportowa. Jak widać zaowocowało to tym, że mistrzowie Polski postanowili zakontraktować utalentowanych graczy.

Nowy skład ACTINA PACT tworzą:

- Oskar "Magic" Skowronek

- Bartosz "AueR" Hajma

- Darek "Derius" Sokołowski

- Mark "Optyk" Kaudyk

- Norbert "Deep" Świątek

- Chrystian "dojczman" Borowski (trener)

Umiejętności odnowionego ACTINA PACT będzie można sprawdzić już dzisiaj o godzinie 19:00. W ramach piątej kolejki Narodowej Ligi Esportowej (NLE) mistrz Polski zmierzy się z drużyną Zero Esports, która wcześniej jako Valkiria Esports zajęła czwarte miejsce w mistrzostwach Rainbow Six Siege Masters League. Mecz będzie można obejrzeć na portalu Twitch.tv, który skomentuje Karol „Alban” Pakosz.

Zobacz komentarze