"Zbudowaliśmy najlepszy na świecie obiekt dla graczy". Nowy budynek 100 Thieves!

100 Thieves

Dom dla graczy to normalność w teraźniejszym esporcie. Coraz więcej organizacji idzie krok dalej, buduje siedzibę, w której oprócz pomieszczeń biurowych znajdują się pokoje do grania. Tak samo zrobiło 100 Thieves, organizacja w którą zainwestował m.in. raper Drake, chwali się, że to najlepsza posiadłość gamingowa na świecie!

O planach powstania posiadłości słyszeliśmy już kilka miesięcy temu, marzeniem 100 Thieves było zbudowanie wielkiej przestrzeni, gdzie pod jednym dachem znaleźliby się zawodnicy wszystkich tytułów, streamerzy, a ponadto pion organizacyjny - kadra managerska, marketing, finanse, administracja i inne niezbędne działy. Na spełnienie tego marzenia długo nie trzeba było czekać, 22 stycznia 2020 roku CEO 100 Thieves - Matthew "Nadeshot" Haag opublikował na platformie YouTube film, w którym oprowadza po domu. Budynek znajduje się w Los Angeles i jest na prawdę ogromny, robi wrażenie. Jego łączna powierzchnia to 15 tysięcy stóp kwadratowych, co daje prawie 1500 metrów kwadratowych! A tak całość prezentuje się z zewnątrz:

100 thieves
100 thieves

W środku jest jeszcze lepiej! Pokoje są wyposażone w sprzęt najwyższej klasy, a całość wygląda nad wyraz estetycznie. Dominującymi kolorami są oczywiście barwy organizacji, czyli biały, czerwony z czarnymi wstawkami. Na ścianach w pokojach znajdują się logotypy sponsorów, wśród firm są uznane na całym świecie marki. Oprócz przestrzeni do grania, pracy biurowej, pomieszczeń socjalnych w posiadłości 100 Thieves znajdziemy też studio filmowo-fotograficzne pozwalające tworzyć materiały. O to kilka zdjęć:

100 Thieves
100 Thieves
100 Thieves
100 Thieves
100 Thieves

Taka posiadłość to efekt ciężkiej pracy, 100 Thieves to nie przypadkowa marka na scenie esportowej, organizacja została założona w 2016 roku przez byłego profesjonalnego gracza Call Of Duty, a obecnie CEO - Matthewa "Nadeshota" Haaga. Szybko zaczęła się rozwijać, pozyskując w roli inwestorów znane na całym świecie postacie, m.in. rapera Drake'a, czy managera gwiazd Scootera Brauna. Kilka miesięcy temu "Złodzieje" dostali kolejny zastrzyk gotówki, 35 milionów dolarów przeznaczył fundusz Artist Capital Managment, wraz z wpływem tych pieniędzy Matthew Haag oświadczył, że duża część z nich zostanie przeznaczona na budynek w Los Angeles.

Możemy się domyślać, że wraz z powstaniem tak bogatego centrum treningowego zwiększą się też oczekiwania w stosunku do poszczególnych dywizji. Wydaje się, że tak hojnych inwestorów zadowoli tylko i wyłącznie ścisła światowa czołówka.

Cały film z oprowadzania jest dostępny tutaj:

Zobacz komentarze