Redakcja

ESPORTMANIA.PL – pierwsze źródło informacji o esporcie

adres: ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa

mail: redakcja@esportmania.pl

Skład redakcji:

MARCIN STUS

Szef redakcji Esportmania.pl. Dziennikarz „Przeglądu Sportowego" i Onetu, absolwent Instytutu Socjologii UW. W serii „Czynnik E" rozmawia z ludźmi, którzy rozwijają esport w Polsce. Prywatnie fan Heroes III i serii GTA.

kontakt: marcin.stus@esportmania.pl

TOMASZ CHOMCZYK

Koordynator działań redakcji Esportmania.pl. Ze sportami elektronicznymi związany już od kilkunastu lat, najpierw jako gracz CS 1.6 i GO, potem jako dziennikarz. Twórca projektów „Rozmowy na respie" i Retro Esport. Wydawca programu "Misja Esport".

kontakt: tomasz.chomczyk@esportmania.pl

KAROL JĘDRUSZEK

Student Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zakochał się w esporcie podczas IEM 2012 w Kijowie, od tego czasu śledzi wszelkie możliwe wydarzenia, jednak główne zainteresowania to League of Legends oraz CS:GO. Ponadto pasjonuje się polityka oraz biznesem, a najbardziej tym, jak łącza się ze sportami ekonomicznymi.

kontakt: karol.jedruszek@ringieraxelspringer.pl

BARTEK KLEPACZEWSKI

Pasją do esportu zarażony za czasów licealnych. Skończył studia dziennikarskie na uniwersytecie SWPS w Warszwie. Twórca projektu "First Win Of The Day". W redakcji odpowiedzialny za tematy związane z League of Legends, ale CS:GO, StarCraft i DotA nie są mu obce.

kontakt: bartosz.klepaczewski@esportmania.pl

ALAN KOSIŃSKI

Miłośnik piłki nożnej, próbował swoich sił w juniorach Widzewa Łódź, ale na drodze stanął mu esport, który zawładnął jego życiem. Student Uniwersytetu Łódzkiego, głównie związany z serią gier FIFA, gdzie sam jest półprofesjonalistą i czynnie bierze udział w życiu sceny FIFA.

kontakt: redakcja@esportmania.pl

PATRYK STEC

Kibic Realu Madryt od dziecka. Po godzinach lubi złapać za pada lub myszkę. Wielki fan całej serii GTA. Pamięta czasy Pentagramu i oglądania meczów na HLTV. Jest chyba jedynym Polakiem, który średnio lubi Mirage'a i nie narzeka na spadki FPS na Nuke'u.

kontakt: redakcja@esportmania.pl