Redakcja

ESPORTMANIA.PL – pierwsze źródło informacji o esporcie

adres: ul. Domaniewska 52, 02-672 Warszawa

mail: redakcja@esportmania.pl

Skład redakcji:

MARCIN STUS

Szef redakcji Esportmania.pl. Dziennikarz „Przeglądu Sportowego" i Onetu, absolwent Instytutu Socjologii UW. W serii „Czynnik E" rozmawia z ludźmi, którzy rozwijają esport w Polsce. Prywatnie fan Heroes III i serii GTA.

kontakt: marcin.stus@esportmania.pl

TOMASZ CHOMCZYK

Koordynator działań redakcji Esportmania.pl. Ze sportami elektronicznymi związany już od kilkunastu lat, najpierw jako gracz CS 1.6 i GO, potem jako dziennikarz. Twórca projektów „Rozmowy na respie" i Retro Esport. Wydawca programu "Misja Esport".

kontakt: tomasz.chomczyk@esportmania.pl

BARTEK KLEPACZEWSKI

Pasją do esportu zarażony za czasów licealnych. Obecnie kończy studia dziennikarskie na uniwersytecie SWPS. W redakcji odpowiedzialny za tematy związane z League of Legends, ale CS:GO, StarCraft i DotA nie są mu obce.

kontakt: bartosz.klepaczewski@esportmania.pl

ALAN KOSIŃSKI

Miłośnik piłki nożnej, próbował swoich sił w juniorach Widzewa Łódź, ale na drodze stanął mu esport, który zawładnął jego życiem. Student Uniwersytetu Łódzkiego, głównie związany z serią gier FIFA, gdzie sam jest półprofesjonalistą i czynnie bierze udział w życiu sceny FIFA.

kontakt: redakcja@esportmania.pl

KUBA WIELOCH

Prawdopodobnie największy fan Davida Bowiego w Polsce. Miłośnik karcianek, gier strategicznych i League of Legends. Sezonowy kibic wszelkich dyscyplin sportu.

kontakt: redakcja@esportmania.pl