Redakcja

ESPORTMANIA.PL – pierwsze źródło informacji o esporcie

adres: ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa

Napisz do nas! redakcja@esportmania.pl

Skład redakcji:

TOMASZ CHOMCZYK

Koordynator działań redakcji Esportmania.pl. Ze sportami elektronicznymi związany już od kilkunastu lat, najpierw jako gracz CS 1.6 i GO, potem jako dziennikarz. Twórca projektów „Rozmowy na respie" i Retro Esport. Wydawca programu "Misja Esport".

kontakt: tomasz.chomczyk@esportmania.pl

BARTEK KLEPACZEWSKI

Pasją do esportu zarażony za czasów licealnych. Skończył studia dziennikarskie na uniwersytecie SWPS w Warszwie. Twórca projektu "First Win Of The Day". W redakcji odpowiedzialny za tematy związane z League of Legends, ale CS:GO, StarCraft i DotA nie są mu obce.

kontakt: bartosz.klepaczewski@esportmania.pl

ALAN KOSIŃSKI

Miłośnik piłki nożnej, próbował swoich sił w juniorach Widzewa Łódź, ale na drodze stanął mu esport, który zawładnął jego życiem. Student Uniwersytetu Łódzkiego, głównie związany z serią gier FIFA, gdzie sam jest półprofesjonalistą i czynnie bierze udział w życiu sceny FIFA.

kontakt: redakcja@esportmania.pl

MACIEJ SKORUPA

Licealista z ogromną zajawką na esport, którym interesuje się od 2015 roku. Największy fan brazylijskiego teamu FURIA w Polsce, podobno. Były moderator x-kom AGO. Jego największym atutem jest znajomość sceny CS:GO, ale nie pogardzi też dobrym meczem w LoL czy rozgrywkami StarCraft 2. Jak sam przyznaje, CS-em zainteresował się, pomimo że nigdy nie grał w 1.6!

kontakt: redakcja@esportmania.pl