Już w tę niedzielę kolejna Wielka Bitwa Streamerów w Fortnite - 100 influencerów zmierzy się na jednej mapie o tytuł najlepszego gracza!

wielka bitwa streamerow Foto: Materiały prasowe

W ramach rozpoczęcia siódmego sezonu w grze Fortnite będzie zorganizowana druga edycja Wielkiej Bitwy Streamerów. Jej start zaplanowano na niedzielę, 9 grudnia o godzinie 19:00. Tak jak poprzednio na jednej mapie w grze spotka się stu influencerów gamingowych z Youtube oraz Twitch. Będa walczyć o miano najlepszego gracza Fortnite Battle Royale, statuetkę złotej lamy oraz wyjazd do Tajwanu do pierwszego na świecie hotelu gamingowego - iHotel. Na pewno nie zabraknie emocji!

Zwycięzcą pierwszej edycji został Piotr “Izak” Skowyrski. Od tamtej pory uczestnicy regularnie wychodzą z propozycjami rewanżu rewanżu. Wkrótce okaże się, kto zrobił największe postępy w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy.

Uczestnicy zmierzą się w pięciu meczach o tytuł najlepszego gracza. Punkty można zdobyć za zajęcie miejsca 1-5 oraz za każdą eliminację liczoną powyżej 3 zdobytych. Przy tej okazji zadbaliśmy, aby każdy mecz był interesujący i niepowtarzalny: trzy ostatnie mecze zostaną dodatkowo urozmaicone poprzez koło fortuny Fortnite. Pojawią się na nim aktywności, których wykonanie może zapewnić zawodnikom dodatkowe punkty. Będą to między innymi: premia za eliminację zdobytą kilofem lub premia za wyeliminowanie przeciwnika strzałem snajperskim z ponad 200 metrów. W sumie na kole znajdzie się dziesięć zadań, a te trzy, które zostaną wylosowane, mogą zrobić spore zamieszanie w ostatecznej tabeli wyników.

Każdy z uczestników będzie streamował swoją perspektywę, a główny stream będzie prowadzony przez nietypową parę komentatorów: PAGO oraz Cyber Mariana. Pierwszy jest dobrze znany polskim fanom gamingu (szczególnie CS:GO), miał też okazję komentować mecze Fortnite, m. in. turniej Fall Skirmish. Drugi to bardzo popularny Youtuber, znany nie tylko z komediowych filmów i świetnego poczucia humoru, ale również z zamiłowania do gier. To będzie na pewno wybuchowe połączenie!

Nowy odcinek Misji Esport pokażemy w najbliższy czwartek o godzinie 17:30. Transmisja będzie dostępna na stronie Esportmanii, naszych profilach na Facebooku, Twitchu i YouTube oraz na stronie głównej Onetu.

Zobacz komentarze