Fortnite pompuje Euro 2020

Harry Kane i Marco Reus
Harry Kane i Marco Reus Foto: Epic Games

Na dniach do gry Fortnite trafią dwie nowe skórki gwiazd piłki nożnej. To akcja w ramach serii ikon, które będą do kupienie w sklepie z przedmiotami. Oczywiście to ukłon w stronę kibiców futbolu i rozpoczynających się w piątek mistrzostw Europy 2020.

Epic Games ogłosiło, że w dniu rozpoczęcia turnieju tj. 11 czerwca, do ich gry Fortnite trafią dwie skórki gwiazd światowego futbolu (o 2 rano 12 czerwca czasu polskiego). Pierwszą będzie kapitan reprezentacji Anglii i gwiazdor Tottenhamu Harry Kane, a drugą dobry znajomy Roberta Lewandowskiego i kapitan Borussii Dortmund Marco Reus. Ceny skórek nie zostały jeszcze ujawnione, ale w przypadku wcześniejszych takich atrakcji, wahały się ona w okolicach 1500-2000 V-dolców.

Marco Reus Foto: Epic Games
Harry Kane Foto: Epic Games

To nie koniec piłkarskich atrakcji dla fanów gry Fortnite. Epic Games ogłosiło, że zorganizuje Euro 2020 w swojej grze. Turniej wystartuje 16 czerwca i będzie trwał przez dwa dni. Rozgrywki toczyć się będą w Europie, Ameryce Północnej, Brazylii, Bliskim Wschodzie i Oceanii. W puli nagród znajdzie się 50 tysięcy dolarów.

Zobacz komentarze