Epic Games rozdaje skrzynki za oglądanie Fortnite na YouTube

Fortnite x YouTube Foto: Epic Games

Migrację użytkowników Twitcha czas zacząć. Wystarczy połączyć konto Epic Games z YT i oglądać Fortnite, aby otrzymać skrzynki o nazwie YouTube Drops.

YouTube Drops zawierają przedmioty kosmetyczne dla graczy, którzy spędzą przynajmniej 20 minut na transmisji z Fortnite World Cup lub obejrzą Game Jam Hollywood, nowe show od Epic Games. Premiera nowej produkcji wideo odbędzie się 25 lipca o godz. 18:30. Pojawią się w niej budowniczy ze społeczności Fortnite Creative, którzy wymyślą nowe rzeczy do gry. Stream w zasadzie jest już dostępny pod tym linkiem.

Następnie YouTube Drops wpadną w ręce widzów Fortnite World Cup. W dniach 26-28 lipca ponownie za 20 minut oglądania live'a gracze będą mieli szansę na zdobycie skrzynki. Każdego dnia czeka nas inna nagroda. W piątek 26 lipca możemy zgarnąć Game Jam Spray, w sobotę World Cup Spray, a w niedzielę World Cup Spray wraz z Red Line Wrap.

Aby połączyć konta, gracze muszą zalogować się do YouTube z poziomu przeglądarki. W opcjach należy odszukać "połączone konta". Na tej podstronie wyświetli się lista kont, które można połączyć. Jednym z nich jest profil Epic Games. Po kliknięciu i zalogowaniu się można dokończyć proces. Studio mówi, że opcja aktualnie jest wdrażana i niektóre osoby mogą jej nie zobaczyć. W tym wypadku trzeba odświeżyć stronę bądź wrócić do niej za jakiś czas.

Zobacz komentarze