Były zawodnik AGO Esports kończy karierę!

AGO Fortnite Foto: AGO Esports

Były reprezentant dywizji Fortnite w AGO Esports zdecydował się na zakończenie kariery. Cyprian "Skosas" Bednarczyk wytłumaczył, skąd ta decyzja.

– Uznałem, że pora na małe pożegnanie z Fortnite. Jak pewnie dało się zauważyć ostatnio mało się udzielam na fanpage'u A dzieje się tak dlatego, że odpuszczam naszą giereczkę. Nie owijając w bawełnę Fortnite mi się po prostu znudził plus nie jestem już zakontraktowany, więc nic mnie tu nie trzyma – czytamy w oświadczeniu na Facebooku.

– Dlaczego mi się znudził Fortnite? Nie czułem żadnego indywidualnego progresu w gierce przez co czasami szło oszaleć, bo siedzi człowiek po 8-10h dziennie i nic mu to nie daje dlatego postanowiłem to zakończyć. Ale spokojnie to nie znaczy, że znikam na zawsze. Mam zamiar przeczekać jakiś czas trochę się skupić na swoim życiu i jak wyjdzie jakaś fajna gierka z dobrym potencjalnym esportem w której będę się czuł jak rybka w wodzie (tak jak to było za moich czasów w Paladins) to powrócę. Mam zamiar dokończyć zmagania z quali do WC i znikam z Fortnite na zawsze. Do tej pory wygrałem: 21,350,00 $ w Fortnite – dodał.

Skosas był "Jastrzębiem" od lutego 2018 roku. Dwa miesiące temu wyleciał z gniazda wraz z Dawidem "Buhuu" Bugajskim oraz Krystianem "Serwa" Serwatką. Zawodnicy ci jako jedyni Polacy brali udział w turniejach z serii DreamHack. Także mogliśmy ich oglądać dwukrotnie w Hiszpanii na turniejach w Valencii i Sevilli, gdzie za każdym razem ocierali się o podium. Ponadto regularnie występowali w internetowych rozgrywkach z cyklu Skirmish, wygrywając ponad 80 000 złotych. Skosas w ESL Katowice Royale - Polish Edition zajął 11. miejsce, natomiast w 2. tygodniu kwalifikacji duo do Fortnite World Cup razem z Igorem "povity" Zielińskim uplasował się na 128. pozycjil

Zobacz komentarze