AGO Esports i Izako Boars trenują na bootcampie przed ostatnimi kwalifikacjami do Fortnite World Cup

Fortnite

Zawodnicy AGO Esports i Izako Boars przed ostatnimi kwalifikacjami duo do Fortnite World Cup wybrali się na osobne bootcampy, gdzie przygotowują się do walki o miliony dolarów.

Dziesięć tygodni minęło bardzo szybko zarówno nam, jak i zapewne zawodnikom. Już w czwartek profesjonalni gracze otrzymają jeszcze jedną szansę na awans do mistrzostw świata w Fortnite. Ci, którzy przejdą przez pierwszy etap, przystąpią do walki z piątek. To właśnie wieczorem 21 czerwca poznamy ostatnich właścicieli biletów do Nowego Jorku.

Dostanie się do finałów samo w sobie jest już nie lada wyczynem, który Epic Games docenia za pomocą olbrzymiej kwoty. Mowa tu o min. 50 tysiącach dolarów, bowiem taką nagrodę otrzymają najlepsi gracze kwalifikacji. W puli nagród końcowego etapu Fortnite World Cup znajdzie się aż 30 milionów dolarów, więc naprawdę jest o co walczyć.

W eliminacjach solo do czołowej ósemki dotarło trzech Polaków: luKi tjk, Jarek "JarkoS" Kaleta oraz Maciej "teeq" Radzio. Izako Boars, a także inne polskie zespoły, m.in. Dynamind, AGO Esports czy devils.one, na pewno chcą wysłać do Stanów Zjednoczonych kolejnych zawodników. Tego oczywiście im życzymy.

Zobacz komentarze