W walce pozostało czterech graczy. Kto zostanie mistrzem Ekstraklasa Games?

Riptorek i Zalewskyy
Riptorek i Zalewskyy Foto: Fot. Ekstraklasa Games

Pierwsza dawka emocji związanych z Ekstraklasa Games już za nami. Z turniejem pożegnało się czterech zawodników, natomiast pozostała czwórka zawalczy o tytuł mistrza Ekstraklasa Games. Riptorek, Kapi98PL, Polako i Piterek. Kto okaże się najlepszy?

Na każdej z platform pozostało jedynie dwóch zawodników, a zwycięzcy obu półfinałów powalczą ze sobą o upragniony tytuł. Niemniej jednak, wszyscy wyżej wymienieni zawodnicy zapewnili sobie awans na turnieje międzynarodowe. Dwóch najlepszych graczy na Xbox'ie pojedzie na regionalne rozgrywki, natomiast na PlayStation przepustkę na playoffy zapewni sobie zwycięzca, a zawodnik z drugiego miejsca zagra w regionalnych rozgrywkach kwalifikacyjnych.

Kapi98PL Foto: Fot. Ekstraklasa Games

Zanim jednak zaczniemy myśleć o decydujących pojedynkach, warto poświęcić chwilę uwagi poniedziałkowym wynikom. Z turniejem niespodziewanie pożegnał się reprezentujący Legię Warszawę Miłosz93, natomiast w drugim meczu wyższość rywala musiał uznać Zalewskyy, który był prawdziwą rewelacją tego sezonu Ekstraklasa Games.

Riptorek Foto: Fot. Ekstraklasa Games

Na Xboxie natomiast Piterek dosyć nieoczekiwanie wygrał z Natsu, przez co zapewnił Jagielloni drugiego reprezentanta w półfinałach. Jego przeciwnikiem będzie teraz Polako, którzy pewnie rozgromił Invio wynikiem 8-2 i pokazał, że jest w świetnej formie. W półfinale zobaczymy zatem pojedynek na linii Legia-Jagiellonia, czyli dwóch najlepszych drużyn sezonu regularnego Ekstraklasa Games.

Polako i Invio Foto: Fot. Ekstraklasa Games

Wtorkowe mecze zapowiadają się zatem niesamowicie emocjonująco, a wskazanie jednoznacznego faworyta wydaje się wręcz niemożliwe. Wszystko będzie się rozstrzygało od 16:00, a transmisję finałów obejrzycie na Sport.tvp.pl oraz na ich social mediach: Youtubie, Facebooku oraz Twichu.

Zobacz komentarze