Wissam Ben Yedder oraz Anthony Martial śmieją się z graczy FIFA 20

Ben Yedder i Martial
Ben Yedder i Martial Foto: Twitter/WissBenYedder

Interakcje pomiędzy piłkarzami a grą FIFA stały się codziennością. Wielu graczy chwali się zdjęciami, gdy podczas wyszukiwania spotkań trafia na prawdziwych piłkarzy. Zawodowcy również nie krępują się i chętnie wstawiają zdjęcia, gdy w wolnej chwili pogrywają w piłkarski symulator. Wśród nich są nawet tacy, którzy zaszli nam graczom za skórę - Wissam Ben Yedder jest jednym z nich!

Jedną z pierwszych wspomnianych interakcji na linii piłkarz - gracze była zabawna sytuacja z Aymericiem Laporte i najpopularniejszym stream’erem FIFA - Castro. Podczas otwierania paczek, w pewnym momencie streamer dostrzegł niebieskie podświetlenie paczki, co by sugerowało, że trafił kartę TOTY. Powoli ukazała się flaga Francji i był on już niemal pewny, że to Kylian Mbappe. Po chwili na karcie pojawił się Aymeric Laporte, który miał niebieskie podświetlenie ze względu, że to była karta z Ligi Mistrzów. Kiedy większość graczy FIFA byłaby zadowolona z takiego trafu, to Castro zaczął wyrażać swoje niezadowolenie głośno krzycząc i przeklinając Francuza. Karta Mbappe jest warta ponad 6 milionów, natomiast zawodnik Manchesteru City zaledwie paręnaście tysięcy. Defensor “Obywateli” zamienił całą sytuację w żart publikując film na swoim profilu na Twitterze, przepraszając streamera.

Laporte i Castro Foto: Twitter

Natomiast teraz kolejni Francuzi przyłączyli się do robienia zabawnych wpisów na Twitterze. Od samego początku wyjścia najnowszej edycji gry, zwykłe karty Martiala oraz Ben Yeddera były jednymi z najlepszych. Niska ocena ogólna sprawiała, że obydwie karty było można kupić za bezcen. Gdzie w rzeczywistości karty te miały niesamowite statystyki oraz rozłożenie gwiazdek sztuczek lub słabszej nogi. Napastnik Manchesteru United nie doczekał się wielu kart specjalnych, natomiast Wissam Ben Yedder zdobył ponad 5 kart specjalnych w tej edycji gry.

W rozgrywkach FUT Champions, które odbywają się co tydzień w weekend, w praktycznie każdym meczu było można spotkać napastnika Monaco. Całe rozgrywki są czasami bardzo frustrujące, bo każdy gracz walczy o jak najwyższą rangę, a w grze zdarzają się tzw. “wylewy”. Mówiąc krótko - błędy gry, za które często gracze karceni są straconymi bramkami. Dodając to niesamowite umiejętności na kartach Wissama Ben Yeddera, który notorycznie strzelał bramki w meczach FC - po weekendzie gracz miał niemały zawrót głowy od spotkań z przemiłym Francuzem. Teraz chłopaki przy okazji spotkania podczas zgrupowania reprezentacji Francji postanowili zażartować z graczy wrzucając zabawy wpis na media społecznościowe.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze