Trzech nowych esportowców w LA Galaxy

LA Galaxy Foto: YouTube

Jeden z największych klubów piłkarskich w Stanach Zjednoczonych Los Angeles Galaxy, podpisał kontrakty z trzema nowymi esportowymi zawodnikami. Do Giuseppe "xGGGodfatherx" Guastella dołączyli Kyle "Evil Slykilla" Danese, Bobby "BenzP7_" Park i Martin "RemiMartinn" Oregel.

Pierwszy z nich, to 27-latek z Kalifornii. Największym osiągnięciem Evil Slykilla jest jego powtarzalność. Odkąd rozpoczął przygodę z profesjonalną sceną, za każdym razem był klasyfikowany w zestawieniu stu najlepszych zawodników na świecie. Tak było w przypadku FIFA 17, 18 i również w najnowszej edycji gry.

Podobne osiągnięcia ma Bobby Park, który również stale znajduje miejsce w Top100 graczy FIFA na świecie. Zawodnik urodzony w Kalifornii był m.in. finalistą FIFA 19 ESL Continental Cup i FIFA 17 Qatar Regional i runner-up of FIFA 17 Sydney Regional.

Oregel z kolei dołączył do amerykańskiego klubu na zasadzie wypożyczenia z NoFuchsGiven eSports, którego właścicielem jest Christian Fuchs z Leicester City. 21-latek ma na swoim koncie m.in. występ w kwalifikacjach FIFA 18 Global Series Playoffs i 8.miejsce na FUT Champions Cup w Manchesterze. Teraz w koszulce LA Galaxy będzie można go zobaczyć podczas kwalifikacji do nadchodzących mistrzostw świata FIFA.

Skład Los Angeles Galaxy eSports:

  • Kyle "Evil Slykilla" Danese
  • Bobby "BenzP7_" Park
  • Martin "RemiMartinn" Oregel
  • Giuseppe "xGGGodfatherx" Guastella
Zobacz komentarze