Skład marzeń ze wszystkich edycji FIFA!

FIFA 20
FIFA 20 Foto: EA

Użytkownicy Twittera wraz z końcem roku wpadli na ciekawy pomysł. Community za pomocą strony FUTHEAD tworzyło swoje składy z kart, które najbardziej zapadły im w pamięć przez ostatnią dekadę. Pomysł wziął się stąd, że to właśnie za chwilę tryb Ultimate Team będzie obchodził swoje 10. urodziny.

Przez 10 lat w trybie FUT przewinęło się tysiące różnorakich kart, zwykłych czy też specjalnych. W ciągu ostatnich lat tendencja do wypuszczania eventów była zdecydowanie większa niż na początku istnienia trybu. Wiąże się to z tym, że gracze mają bardzo duże możliwości tworzenia swoich wymarzonych składów. Zawodnicy, którzy nominalnie są obrońcami, dostają karty ustawione na ataku, przez co o wiele łatwiej ich połączyć i wymyślać jeszcze bardziej kreatywne składy. Mając tak olbrzymią bazę kart na przestrzeni lat, złożenie swojej “11” dekady, może być problemem. Każdy jednak ma swoje ulubione karty ze wszystkich edycji gry FIFA. Skład naszego kolegi redakcyjnego Alana “Cosanero” Kosińskiego wygląda następująco:

FIFA Cosanero

Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie, to zajrzyj pod ten link i uzupełnij swoją własną jedenastkę marzeń, na przestrzeni ostatniej dekady. Nie zapomnij pochwalić się nią w serwisie Twitter.

Zobacz komentarze