Romelu Lukaku atakuje grę FIFA 21! "Nie będę robił im dodatkowej reklamy"

Lukaku Foto: Materiały prasowe

Środowisko piłkarskie na świecie chętnie włącza się w akcje promocyjne gier z serii FIFA. W tym roku mamy kilkunastu oficjalnych ambasadorów, w tym reprezentantki kobiecego futbolu. Jednak nie wszystkim najnowsza odsłona gry przypadła do gustu. Romelu Lukaku zaatakował wydawcę FIFA 21 wpisem na Twitterze.

Wczoraj w internecie ukazała się lista najlepszych stu zawodników, którzy będą w grze FIFA 21. Ranking ustalany był na podstawie oceny ogólnej, która jest wyciągana ze statystyk zawodnika. Belg w porównaniu do zeszłego roku otrzymał odrobinę gorszą kartę. Według samego niego, niesłusznie przez co czuje się pokrzywdzony. W swoim wpisie na portalu społecznościowym Twitter, zamieścił sformułowania, które mocno atakują Electronic Arts pod względem wystawiania ocen ogólnych.

– Bądźmy szczerzy, fifa miesza w ocenach, żeby piłkarze na nie narzekali i robili im dodatkową reklamę. Nie będę się w to bawił. Wiem ile jestem wart – napisał Lukaku na twitterze.

To nie pierwsza taka sytuacja, gdzie gracz mimo dobrego sezonu otrzymuje downgrade swojej karty. Fani serii śmieją się nawet, że EA nie patrzy na osiągnięcia piłkarza w poprzednim sezonie, a po prostu losuje statystyki. Swoje niezadowolenie z własnej karty wyraził już Aymeric Laporte wymownym wpisem.

Zobacz komentarze