Lewandowski wyróżniony w drużynie Ultimate TOTS w FUT

Lewandowski Foto: Materiały prasowe

FIFA 21 zmierza powoli do końca swojego corocznego cyklu życia. Zakończyły się wszystkie najważniejsze ligi piłkarskie, zatem nie będzie już drużyn tygodnia, natomiast ostatnia drużyna sezonu została już ogłoszona. Składa się ona z najlepszych graczy z wszystkich czołowych lig europejskich, dzięki czemu nie zabrakło tam naszego rodaka Roberta Lewandowskiego.

Drużyna sezonu Ultimate nie zawiera nowych kart, jest jedynie zebraniem najlepszych i najbardziej pożądanych kart TOTS. Będzie je można teraz trafić w paczkach, przez co również ich dostępność na rynku transferowym powinna wzrosnąć. Co ciekawe, w drużynie Ultimate nie znalazł się Neymar, który jest oceniony na 96.

Wróćmy jednak do Roberta, który znalazł się na samym szczycie najlepszych kart w grze. Polak został przedstawiony tuż obok Messiego i Ronaldo oraz przed Mbappe i Lukaku, oznacza to, że okupuje centralne miejsce w najwyższym rzędzie. Karta Roberta jest taka sama jak przy TOTS z Bundesligi, lecz teraz mamy kolejną szansę, by trafić ją w paczkach albo nagrodach za FUT Champions.

Zobacz komentarze