PZNP znów wychodzi z esportową inicjatywą!

ePuchar Kibica Foto: PZPN

Kolejna inicjatywa Polskiego Związku Piłki Nożnej, ale tym razem dla kibiców. Zapraszamy do wzięcia udziału w ePucharze Kibica w grach FIFA20 oraz eFootball PES 2020.

Rozgrywki Ekstraklasy powrócą już za tydzień, ale Polski Związek Piłki Nożnej oferuje kolejną rozrywkę dla kibica sportowych zmagań. Wirtualny turniej, w którym do wygrania będą pamiątkowe statuetki, koszulki reprezentacji Polski, a nawet możliwość rozegrania spotkania z reprezentantem eFutbolu.

Turnieje odbędą się na konsoli Playstation 4 oraz Xbox One - w dwóch tytułach sportowych. Mowa oczywiście o PES oraz FIFA, jednak fani produkcji ze stajni Konami grający na Xbox One będą musieli obejść się smakiem, ponieważ dołączenie do turnieju będzie tylko możliwe na konsoli SONY. Żeby wziąć udział w turnieju, należy zarejestrować się na dedykowanej stronie ESL. W pierwszej fazie odbędą się dwie sesje kwalifikacyjne, dla graczy FIFA 20 w dniach 30.05 i 05.06, natomiast dla zwolenników PES-a 29.05 oraz 06.06. W turnieju można brać udział wyłącznie reprezentacją Polski. Najlepsza ósemka z każdego turnieju zagra w fazie finałowej.

Zobacz komentarze