Otwarty turniej FIFA 19 podczas Swarzędzkich Dni Esportu

Swarzędz FIFA 19 Foto: GG League

Gwoździem programu swarzędzkiej imprezy zdecydowanie będzie druga runda zamkniętych kwalifikacji do GG League. Organizatorzy przygotowali jednak znacznie więcej atrakcji. Jedną z nich będzie turniej FIFA 19, w którym udział jest otwarty dla wszystkich śmiałków.

Swarzędzkie Dni Esportu zbliżają się wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie się 6-7 kwietnia na terenie Hali Unii Swarzędz. Na miejscu pojawią się polskie i zagraniczne ekipy CS:GO, które przystąpią do rywalizacji o przepustkę na poznańskie finały GG League. Ponadto odwiedzający zastaną strefę EXPO, przestrzeń free to play, atrakcje dla rodzin z dziećmi, popularnych youtuberów i streamerów, a także foodtrucki.

Inicjatorzy projektu poinformowali, że w programie imprezy znajdzie się również turniej FIFA 19 o puchar burmistrza miasta oraz Gminy Swarzędz. Rozgrywki rozpoczną się 7 kwietnia o godzinie 11:00. Do wygrania będzie 1000 złotych oraz nagrody rzeczowe. W zmaganiach może wziąć udział 128 graczy. Zapisy są dostępne w tym miejscu.

Zobacz komentarze