Milosz93 przedłużył kontrakt z Legią Warszawa

Milosz93 i Krzysztof Stalewski Foto: Materiały prasowe

Czterokrotny mistrz polski Miłosz "Milosz93" Bogdanowski przedłużył kontrakt z sekcją esportową Legii Warszawa. Zawodnik związany jest z klubem od sierpnia 2017 roku.

W czasie swojego pobytu w warszawskim klubie milosz93 osiągał bardzo dobre wyniki w zawodach krajowych (mistrzostwo Polski) oraz międzynarodowych (TOP 3 na V4 Future Sports Festival w Budapeszcie oraz FIFA AllStars Cup w Lizbonie). Zawodnik Legii był również jedynym polakiem biorącym udział w pierwszym turnieju FIFA 19, Playstation Continenal Cup, który odbył się w Paryżu.

W Legii Warszawa jest miejsce tylko dla najlepszych. Miłosz przychodząc do klubu już był mistrzem Polski, a u nas systematyczne podnosi swoje umiejętności i zdobywa międzynarodowe doświadczenie - powiedział Krzysztof Stalewski, który odpowiedzialny jest za sekcję esportową Legii Warszawa. Nowy kontrakt to szansa na dalsze wspólne sukcesy oraz potwierdzenie wiodącej pozycji Legia eSports na polskiej scenie FIFA, nie tylko wśród klubów piłkarskich, ale także pozostałych organizacji e-sportowych.

*Esportmania.pl jest partnerem medialnym Legia eSports

Zobacz komentarze