Lewandowski z najwyższą oceną FIFA 21 w Bundeslidze [Przewidywania]

Lewandowski Foto: Materiały prasowe

Fachowy serwis dexerto.com znany jest ze swoich przewidywań dotyczących serii FIFA. Tym razem redaktorzy portalu próbują czytać w myślach twórców gry i przewidują dziesiątkę najlepszych zawodników Bundesligi w FIFA 21. Polscy kibice będą zadowoleni - wygląda na to, że Robert Lewandowski zyska jedną z wyższych punktacji w całej grze.

TOP10 ligi niemieckiej prezentuje się imponująco. Na miejscach 6-10 znajdziemy już bardzo ciekawe nazwiska. Na końcu stawki umiejscowiono Yanna Sommera z Borussi Mönchengladbach. To jedyny bramkarz na całej liście i doczeka się 85 punktów. Całkiem słusznie, bo w ostatnim czasie stał się jednym z lepszych, jak nie najlepszym, bramkarzem w lidze. Przed nim znajdziemy wielki talent - Kaia Havertza. Gracz Bayeru Leverkusen jest obiektem zainteresowań wielu czołowych klubów na świecie. W FIFA 21 wg dexerto,com może spodziewać się 86 punktów.

Dalej na liście jest doświadczony Thomas Muller z Bayernu Monachium oraz Timo Werner z RB Lipsk. Rok temu napastnika reprezentacji Niemiec nie było w TOP10 zawodników Bundesligi. Szósta pozycja trafia do Joshua Kimmicha, który w ostatnim roku udowodnił, że jest silnym punktem Bayernu. Dużym zaskoczeniem będzie jeżeli ocena zawodnika nie ulegnie podwyższeniu. Według dexerto tak się właśnie stanie i w grze koło jego nazwiska zobaczymy liczbę 87.

Na końcu najlepszej piątki Bundesligi znalazł się Mats Hummels, który niedawno wrócił do Borussi Dortmund. Jego ocena powinna pozostać na wysokim, stałym poziomie. Podwyższone za to prawdopodobnie zostaną podania zawodnika oraz szybkość. Na czwartym miejscu redaktorzy dexerto zlokalizowali Thiago. Kreatywny rozgrywający Bayernu Monachium był spoiwem całej gry zespołu. W FIFA 20 został wstępnie oceniony na 87 punktów i według prognoz w nowej edycji gry nie ulegnie to zmianie.

Jadon Sancho Foto: EA Sports

Pierwsza trójka wygląda obłędnie. Na najniższym stopniu podium stanie Jadon Sancho (o ile jeszcze będzie piłkarzem Bundesligi). Nikt nie ma wątpliwości co do dynamicznego rozwoju tego zawodnika. Zdobył 17 goli oraz 17 asyst w 27 meczach, co powinno sprawić, że angielski skrzydłowy doczeka się oceny wyższej o trzy punkty, czyli 87. Drugie miejsce zarezerwowane jest dla jego kolegi z zespołu - Marco Reusa. Świetny sezon w wykonaniu 31-latka sprawi, że zostanie oceniony na 89 punktów. To na pewno zasłużona ocena, dla zawodnika, który swoim doświadczeniem pomaga w rozwoju Haalanda czy Sancho.

Numerem jeden może być tylko on - Robert Lewandowski. Polak nadal strzela gola za golem. Tak naprawdę jest maszyną do zdobywania bramek. 29 goli w 27 meczach to niesamowity wynik. Robert od kilku lat jest w ścisłym światowym topie, ale w tym roku przez wielu uznawany jest za najlepszego napastnika na świecie. Jego ocena według redaktorów portalu powinna wzrosnąć z 89 do 90 punktów.

TOP 10 Bundesligi w FIFA 21 wg Dexerto.com:

  1. Robert Lewandowski - OVR: 89 > 90
  2. Marco Reus - 88 > 89
  3. Jadon Sancho - 84 > 87
  4. Thiago - 87
  5. Matts Hummels - 87
  6. Joshua Kimmich - 86 > 87
  7. Timo Werner - 83 > 87
  8. Thomas Muller - 86 > 87
  9. Kai Havertz - 86
  10. Yann Sommer - 85
Zobacz komentarze