Karbownik kontra Bogdanowski. W studiu Mioduski, Vuković i Wszołek. Esport dla powstańców!

Michał Karbownik Foto: Cyfrasport

Koronawirus paraliżuje gospodarkę i zwykłą codzienność ludzi z całego świata. Mimo to Legia Warszawa próbuje nieść pomoc tym najbardziej zasłużonym. Legioniści zorganizują mecz pokazowy, który będzie częścią zbiórki dla warszawskich powstańców. Cała inicjatywa jest organizowana we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Fundacją Legii.

Wydarzeniem zbiórki będzie starcie pomiędzy piłkarzem Legii Michałem Karbownikiem a reprezentantem Legii eSports - Miłoszem Bogdanowskim, który jest 4-krotnym mistrzem Polski w FIFA. Klub deklaruje bogatą oprawę antenową, gdzie m.in. zapowiedziano godzinne studio, w którym pojawią się takie osobistości jak prezes Dariusz Mioduski, trener Aleksander Vuković, czy skrzydłowy Paweł Wszołek. Charytatywny mecz odbędzie się w sobotę, o godzinie 17:00 na oficjalnym profilu Legii Warszawa na Facebooku.

Zbiórka pieniędzy dla powstańców trwa od czwartku. Zebrane środki zostaną przekazane najbardziej potrzebującym bohaterom z 1944 roku. Łącznie żyjących powstańców, którzy brali udział w bohaterskiej obronie Warszawy jest około tysiąca.

Powstańców możesz wesprzeć tutaj: zrzutka.pl/FundacjaLegii

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze