Legia eSports rozpoczyna kolejny bootcamp przy Łazienkowskiej

Bootcamp Legia eSports Foto: Legia Warszawa

Największe rozgrywki EA SPORTS FIFA w naszym kraju wkraczają w decydująca fazę. Już od dzisiaj zawodnicy Legii Warszawa rozpoczynają bootcamp przygotowawczy do etapu telewizyjnego Ekstraklasa Games. Po 9. kolejkach Wojskowi zajmują pozycję lidera z przewagą czterech punktów nad drugą Jagiellonią Białystok.

Tradycyjnie już kibice będą mogli śledzić przygotowania zawodników podczas codziennych streamów, w czasie których czekają specjalnie przygotowane atrakcje.

- To zdecydowanie najważniejszy etap w historii naszej sekcji. Uważamy, że o końcowym sukcesie w rozgrywkach Ekstraklasa Games może zadecydować aspekt mentalny, a szczególnie umiejętność radzenia sobie z presją związaną ze spotkaniami telewizyjnymi. Podczas Bootcampu zwrócimy szczególną uwagę zarówno na przygotowanie mentalne jak i przygotowanie fizyczne naszych zawodników - mówi Krzysztof Stalewski z Legia eSports.

Podczas Bootcampu zawodnicy Legii rozegrają również mecz w ramach 10. kolejki Ekstraklasa Games z Lechią Gdańsk. Spotkanie będzie można śledzić w transmisji na żywo za pośrednictwem Facebooka Legii eSports www.facebook.com/LegiaeSports/, 16 maja o godzinie 21:00.

Zobacz komentarze