Organizacja Sergio Aguero ma pierwszego zawodnika! To jeden z najlepszych graczy FIFA na świecie!

Yago Foto: KRU Esports

Sergio Aguero, jako rasowy napastnik, nie marnuje czasu. Przyjmuje i uderza. Tę terminologię stosuje chyba także w biznesie. Nie minął tydzień od ogłoszenia wejścia na rynek jego KRU Esportsj, a organizacja już przedstawiła pierwszego zawodnika. O dziwo jest to gracz... FIFA, i to nie byle jaki.

Oprócz tego, że pierwszym manewrem Argentyńczyka było sprowadzenie zawodnika wirtualnej piłki nożnej, jakby tego było mało, pierwszy nabytek KRU Esports to również Argentyńczyk. Chodzi o Yago ‘Yago’ Fawaza. 20-latek, to były gracz West Ham United i wicemistrz eNations Cup 2019, gdzie reprezentując swój kraj wraz z Nicolasem „nicolas99fc” Villalbą, zajęli drugie miejsce. Ulegli tylko Francuzom w finale.

Sezon FIFA 20 rozpoczął się obiecująco dla Yago, docierając do finału PS4 pierwszego FUT Champions Cup w Bukareszcie i kwalifikując się do FCC 2 i FCC 4. Zanim sezon został skrócony z powodu pandemii COVID-19, Yago znalazł się w pierwszej dziesiątce graczy PlayStation w światowej tabeli liderów FIFA Global Series.

Według jednego z tweetów, Yago od czasu pandemii przebywa w Ameryce Południowej, ale wróci do Europy, aby rywalizować w FIFA 21 Global Series, która przeszła do formatu regionalnego online.

Zobacz komentarze