Gracz FIFY zbanowany! Napluł na logo EA

Kurt0441

Kurt0411 dopuścił się karygodnego zachowania na jednym ze swoich streamów. Gracz pod wpływem emocji wziął szalik, na którym było logo firmy EA Sports i napluł na niego kilkukrotnie, później od jak gdyby nigdy nic, kontynuował transmisję.

Gracz od dłuższego czasu na swoim kanale YouTube nie pozostawiał suchej nitki na EA Sports. Jednak szala goryczy przelała się wtedy, gdy podczas meczu przeciwko zawodnikowi HSV Esports - Nheisenowi postanowił rozładować swoje emocje na szaliku z logiem EA. Wziął go i zaczął pluć, przy okazji wulgarnie wypowiadając się o samej firmie.

Sprawa wyciekła dzięki innemu streamerowi - Dj Jarba nagrał ten moment i wrzucił na swojego Twittera. Kurt znowu wykazał się chamstwem i jego odpowiedź na video brzmiała: "To 50 sekund jest lepsze niż twoja cała kariera streamerska".

EA nie pozostawiło wszystkiego bez reakcji, postanowili ukarać gracza permanentnym wykluczeniem. Kurt postanowił wystosować swoją odpowiedź na tę decyzję. Wypowiedział się, czemu to zrobił oraz że według niego prawdziwym powodem jego wykluczenia jest fakt, strachu EA przed tym, że wypowie prawdę o firmie na jednym z turniejów podczas transmisji na żywo, co byłoby skandalem. Dodał również, że uważa, iż esport w FIFE jest już martwy.

Fani zawodnika postanowili podobnie jak idol zachować się infantylnie i zhackowali twitterowe konto Community Managera FIFY, na którym umieszczali wpisy oświadczające o zniesieniu kary dla gracza oraz życzyli mu powodzenia.

Firma wydała oficjalne oświadczenie, w którym mówi o swoich wartościach, a one zostały złamane przez Kurta wielokrotnie. Gracz już wcześniej w 2018 roku otrzymał pierwsze ostrzeżenie dotyczące swojego zachowania, a w 2019 ostateczne, w którym EA zakomunikowało, że jeżeli nie poprawi się, to będą musieli go wykluczyć na stałe. Jak widać Kurt nic sobie z tego nie zrobił, a miłość do kręcenia afer przewyższyła oddanie do gry i szansę na zrobienie kariery.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze