Fatalny początek, ale wstaliśmy z kolan. Polacy zainaugurowali eliminacje FIFAe Nations Cup

damie Foto: PZPN

Po raz kolejny FIFA i EA Sports zaprosiły uczestników do rywalizacji w ramach FIFA eNations Cup. Uznawany za Puchar Narodów FIFA turniej, to doskonała okazja by sprawdzić się na tle najlepszych eliminacji. Wczoraj również reprezentanci Polski mieli taką możliwość.

W czwartek pisaliśmy wam nieco o przygotowaniach naszych chłopaków i ich grupowych rywalach w eliminacjach. Nasz kraj reprezentują na tym turnieju Damian "damie" Augustyniak oraz Damian "natsu" Gajewski. Trzeba powiedzieć, że początek eliminacji mieli bardzo słaby. Po dwóch pierwszych dwumeczach, z Chorwacją i Izraelem, Polacy mieli jedynie punkt na swoim koncie.

Na szczęście dwa kolejne dwumecze były już o niebo lepsze w wykonaniu naszych chłopaków i w rywalizacjach z Belgią oraz Estonią duet damie-natsu zgarnął komplet zwycięstw!

To oznacza, że po ośmiu rozegranych meczach polski duet ma na koncie 13 punktów i jest wiceliderem grupy. Szanse na awans są spore, bo z koszyka wychodzą cztery najlepsze ekipy. Dzisiaj od 17:00 czekają na naszych chłopaków mecze z Islandią oraz z Anglią. Panowie walczcie!

Zobacz komentarze