Znamy nowe karty ICON, które pojawią się w FIFA 22?

FIFA 21 Ikony
FIFA 21 Ikony Foto: EA Sports

Nowa aktualizacja do FIFA Online dała nam przedsmak nowych kart ICON, których możemy się spodziewać w grze FIFA 22 Ultimate Team i wygląda na to, że jest na co czekać.

Każdego roku, przed premierą nowej gry FIFA, fani z całego świata prześcigają się w pomysłach na to, co EA SPORTS może zmienić, dodać lub usunąć z gry.

Większość z nich skupia się na Ultimate Team i na tym, jakie nowe funkcje, rodzaje kart, promocje i ikony mogą zostać dodane.

W grze FIFA 21 EA wprowadziła największy jak dotąd zbiór ICON - do zdobycia było ich ponad 100. W związku z tym, w FIFA 22 pojawią się nowe, i wygląda na to, że już wiemy, którzy piłkarze mogą zostać wyróżnieni.

FIFA 21 Ikony Foto: EA Sports

Jak zauważył KingLangpard, znany leaker FIFA Ultimate Team, FIFA Online otrzymała nową aktualizację, w której dodano dziewięć nowych ikon.

Wśród nich są między innymi: legenda Arsenalu Robin Van Persie, Iker Casillas z Realu Madryt, Wesley Sneijder oraz Park Ji-Sung.

Oprócz tych bardziej współczesnych graczy, Gabriel Batistuta - lepiej znany jako Batigol - i Jaap Stam również są wymienieni. Ta para od dawna znajduje się na listach życzeń entuzjastów ICON, ale do tej pory pozostawała poza grą.

Zobacz komentarze