FIFA 21: Wszystkie trailery w jednym miejscu!

FIFA 21 Gameplay Foto: EA Sports

Reklama oraz sposób zaprezentowania nowego produktu jest bardzo ważny. W szczególności, jeżeli chodzi o gry wideo. W tym przypadku jest nie inaczej, studio Electronic Arts co roku dokłada wszelkich starań, aby trailery gier Elektroników były jak najlepsze. Na tle konkurencji śmiało można rzec, że są potentatami w tej dziedzinie. Jak wyglądały wszystkie wydane do tej pory trailery FIFA 21?

Standardowo najpierw ujrzeliśmy ogólny zwiastun, w którym zostali m.in. zaprezentowani ambasadorzy oraz pewne smaczki nadchodzącej gry, jak chociażby inteligentne symulowanie spotkań czy możliwość robienia powtórek strzału - jeśli ten nam nie wyszedł.

Następnym filmikiem jakim uraczyło nas EA był gameplay. Tutaj pierwszy raz w historii gier dowiedzieliśmy się o inteligentnym wybieganiu do piłki. Teraz to my decydujemy, gdzie dokładnie wybiec ma nasz napastnik.

FIFA Ultimate Team to najpopularniejszy tryb w grze. Nic dziwnego, że wydawcy gry poświęcili mu prawie cztery minuty. Trailer uraczył nas nowymi Ikonami, które na stałe wpisały się w historię futbolu.

Ostatni w kolejce ostał się tryb kariery. Coś dla miłośników trybu offline, w którym można poczuć się jak najlepsi szkoleniowcy świata.

Zobacz komentarze