FIFA 21: Włoskie kluby podpisały współpracę z EA Sports!

AC Milan Foto: AC Milan

Chwilę temu informowaliśmy, że AS Roma nie będzie oficjalnie dostępna w grze. Klub z Rzymu prawdopodobnie podpisał współpracę z KONAMI na wyłączność w nowej odsłonie PES-a. Szybka kontra studia z Kanady i już wiemy, że kluby z Mediolanu zostaną w FIFA na dłużej!

Można powiedzieć, że kluby z Mediolanu wstały z kolan. Inter zaliczył fantastyczny sezon w Serie A i tylko punkt straty do mistrza kraju - Juventusu. Nerazzurri za pomocą swoich mediów społecznościowych wypuścili filmik promocyjny odnośnie odnowienia licencji. Sprawa wygląda ciekawie o tyle, że na niektórych klatkach możemy uchwycić takie legendy jak Maicon czy Eto’o. Obu tych piłkarzy nie ma w grze, a od dłuższego czasu chodzą pogłoski o rzekomym pojawieniu się w grze.

Drugi użytkownik San Siro również pochwalił się odnowieniem licencji - AC Milan pozostanie w grze FIFA 21. Ciekawostką jest to, że w bliźniaczym filmie o Rossoneri również widać Ikony, które są dostępne w grze, czyżby w grze pojawiła się kolejna legenda z włoskich boisk? Jesteśmy pewni, że w grze w końcu pojawi się dokładny skan San Siro. Dla części kibiców będzie to zapewne idealny stadion do rozgrywania swoich spotkań online.

Źródło: Materiały własne

Tematy

FIFA 21

Zobacz komentarze