FIFA 21: Nowości w trybie Wirtualnych Klubów

FIFA 21 Wirtualne Kluby
FIFA 21 Wirtualne Kluby Foto: EA Sports

Tryb Wirtualnych Klubów w według wielu graczy jest bardzo niedocenianym i zaniedbanym aspektem serii gier FIFA. Tryb ten pozwala grać jednocześnie 22 zawodnikom, gdzie każdy steruje własną, stworzoną przez siebie „wirtualną gwiazdą”. Jest to odskocznia od codziennych zmagań, gdzie jeden gracz kontroluje całą jedenastkę w trybach 1 vs 1.

Dla wielu fanów informacje o nadchodzących zmianach w FIFA 21 odnośnie trybu WK są po prostu żenujące. Przez cały rok studio z Vancouver pracowało nad… tylko dwoma dodatkami do tegorocznej edycji gry. Dla prawdziwych zapaleńców zmagań jedenastu na jedenastu zmiany te kompletnie nie wpłyną na feeling z gry. Bowiem “nowości” dotyczą botów, które wypełniają skład, gdy nie zbierzemy całego składu znajomych. Od teraz będziemy mogli zmieniać i modyfikować boty sterowane przez AI. W skład zmian, których możemy dokonać wchodzi: imię i nazwisko, numer na koszulce, data urodzenia, wybór lepszej nogi oraz animacji biegu.

Drugim dodatkiem, który będzie na nas czekał w FIFA 21 jest system taktyk. Identyczny do tego, z czym możemy spotkać się w FIFA Ultimate Team. Będziemy mogli zarządzać poszczególnymi taktykami oraz wyznaczać wytyczne. Głównie będzie to skupione wokół botów, a więc śmiało można stwierdzić, że dla zespołów, które grają pełnymi jedenastkami. Tegoroczna aktualizacja nie wniesie niczego nowego.

Zobacz komentarze