Niewidzialna ściana albo niewidzialny bramkarz. Dziwny błąd w FIFIE

FIFA 21 Gameplay Foto: EA Sports

Dziwaczny błąd w grze FIFA 21 powoduje, że piłka nie może przekroczyć linii bramkowej, nawet jeśli bramkarz lub obrońcy jej nie dotknęli.

FIFA to seria gier, której nie są obce frustrujące lub dziwne bugi, glitche i problemy. Na początku tego roku gracze niesłusznie otrzymywali darmowe paczki 500k w trybie Ultimate Team, a inny błąd z początku sezonu sprawił, że bramkarze byli umieszczani za siatką, gdy wykonywali rzut do bramki.

Najwyraźniej posiadanie prawidłowo działającej linii bramkowej i bramkarzy jest nieco trudniejszym zadaniem, niż moglibyśmy przypuszczać.

W klipie nagranym przez użytkownika Reddita Listen_Lopsided wyraźnie widać, że w sytuacji gdy pod bramką bardzo mocno się zakotłowało, piłkę z linii bramkowej wybił... no właśnie nie wiadomo kto. Ważne, że w jakiś magiczny sposób nie weszła ona całym obwodem do bramki.

Nie jest jasne, dlaczego tak się stało. Wygląda to prawie tak, jakby piłka mogła zostać wybita przez wyciągniętą rękę bramkarza, gdyby nie było tam słupka. Poza tym, nie ma innego wiarygodnego wytłumaczenia, dlaczego tak się stało.

Jednak niezależnie od tego, dlaczego tak się stało EA Sports na pewno prędzej czy później zajmie się tym problemem.Miejmy tylko nadzieję, że zrobi to szybciej niż później.

Źródło: Informacje ze świata

Tematy

FIFA 21

Zobacz komentarze