FIFA 21: EA Sports ujawnia nagrody w trybie wcześniejszego dostępu

FIFA 21 Foto: FIFA

Premiera gry FIFA 21 zbliża się wielkimi krokami. Do oficjalnego wypuszczenia na rynek pozostało niewiele czasu. Jak co roku, deweloperzy dają możliwość zagrania w grę wcześniej. Wszystko za sprawą trybu wcześniejszego dostępu. Posiadacze early access będą mogli zagrać w najnowszą odsłonę piłkarskiego symulatora już pierwszego dnia października.

Dodatkowe nagrody

EA Sports przygotowało jednak coś jeszcze. Gracze, którzy posiadają trybu wcześniejszego dostępu, będą mogli zdobyć również specjalnie przygotowane dla nich nagrody, które ułatwią im początki w Ultimate Team. Deweloperzy zdradzili także jakich nagród dokładnie możemy się spodziewać, są to między innymi:

  • Możliwość zdobycia specjalnej paczki, która będzie zawierać niewymienialnego zawodnika z oceną ogólną od 80 do 84 i wypożyczenie na 10 spotkań piłkarza z Drużyny Tygodnia,
  • Wydłużenie czasu na rozegranie pierwszego sezonu FUT Champions,
  • Dodatkowe premie punktów doświadczenia,
  • Wyzwanie „Trzech Narodów” w trybie FUT Friendlies,
  • Wydarzenie społeczności „Ludzie kontra maszyny”.

Te oraz inne premie i nagrody dostępne będą jedynie dla osób, które zakupią tryb early access. Twórcy zapewniają także, że dodatkowe wyzwania i wiele ciekawych urozmaiceń będzie dostępnych nie tylko na początku, ale przez cały rok.

Zobacz komentarze