FIFA 21: Lewandowski doceniony przez EA. Nowa karta POTM Polaka jest już dostępna

Lewandowski Foto: Materiały prasowe

EA Sports ogłosiło zwycięzcę głosowania na najlepszego piłkarza Bundesligi w październiku. Zgodnie z oczekiwaniami pierwsze miejsce zajął zawodnik Bayernu i kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski, który w nagrodę otrzymał specjalną kartę POTM w FIFA 21.

Głosowanie na najlepszego gracza ligi niemieckiej było w październiku wyjątkowo jednostronne. Lewandowski wygrał zdobywając prawie 80% wszystkich głosów. Nie ma się zresztą co dziwić. Nie dość, że Lewandowski jest ulubieńcem kibiców, to trzeba przyznać, że październik był dla niego wyjątkowo udany. Polak rozegrał 3 spotkania, w których zdobył aż 9 bramek i raz asystował.

Wracając jednak na wirtualne boiska, każdy kto chce dodać kartę POTM Lewandowskiego do swojego składu, będzie musiał sięgnąć dosyć głęboko do kieszeni. Aby odblokować kartę naszego rodaka musimy zrobić trzy wyzwania budowania składu, których łączna cena to około 300 tysięcy monet niezależnie od platformy. Należy też pamiętać, że jest to karta niewymienna, a więc nie będziemy mogli jej sprzedać na rynku.

POTM Lewego ma 93 oceny ogólnej, tak jak wersja podstawowa 4 gwiazdki sztuczek i słabszej nogi oraz pięć głównych statystyk ocenionych powyżej 80. Robi się to jeszcze bardziej imponujące kiedy damy mu styl gry myśliwy. Ocena ogólna w grze wyniesie wtedy aż 94 punkty, tempo 90, a strzały 96. Nie ma wątpliwości, że jest to napastnik kompletny i każdy kto zdecyduje się po niego sięgnąć zapewni sobie klasowego zawodnika na długie miesiące grania.

POTM Lewandowski Foto: EA Sports
Zobacz komentarze