FIFA 21: Kolejne "przecieki" dotyczące najnowszej edycji gry

FIFA 21 Gameplay Foto: EA Sports

Na portalach społecznościowych na krótko pojawiły się materiały wideo z EA Play FIFA 21. Określona grupa osób otrzymała dostęp do produkcji przedpremierowo. Jak co roku wydawcy gry chcą dowiedzieć się nad czym mają pracować w ostatnich tygodniach przed wydaniem gry. Do sieci trafiło kilka filmików z nowościami, oto kilka z nich.

Na początek trzeba przedstawić sytuację, gdzie twórca współpracujący z EA otrzymał dostęp do wersji beta. Rzekomo ktoś wkradł się na jego konto i udostępnił nagrania z rozgrywki. W ramach zabezpieczenia, EA Sports nakłada znak wodny z nickiem osoby korzystającej z bety. W ten sposób znalezienie źródła wycieku nie było trudne. Osoba, której została udostępniona przedwczesna wersja gry pożegnała się z grupą współpracujących twórców. Może jej nawet grozić kara finansowa za upublicznienie materiałów przedpremierowo.

Wracając do nowości, Division Rivals zostanie przebudowane na wzór Squad Battles. Od teraz będzie możliwość rozegrania 40 spotkań, za które otrzymamy punkty, a następne mecze nie będą już punktowane. Ma to zapobiec specjalnemu spadaniu do niższych dywizji w celu łatwiejszego zrobienia kart specjalnych w wyzwaniach.

Do gry dodano:

  • Możliwość przywołania obrońcy po wznowieniu z “piątki”
  • Możliwość anulowania przywileju korzyści.
  • Za pomocą wciśnięcia przycisku możemy poprosić o wykonanie rzutu wolnego zamiast konstruowania akcji.
  • Żywiołowa reakcja stadionu, od teraz po strzeleniu bramki cieszyć mają się nawet chłopcy od podawania piłki.
  • System wyzwań oraz nagród zostanie odświeżony i od teraz ma sprzyjać graczom. Urozmaicenie ma polegać na przedefiniowaniu sposobu wykonywania wyzwań. 

Źródło: Materiały własne

Tematy

FIFA 21

Zobacz komentarze