FIFA 21: James Rodriguez z nową kartą OTW i wyzwaniem SBC

FIFA Foto: Materiały prasowe

Jak się okazuje, drużyny OTW to nie wszystkie karty specjalne, które otrzymamy podczas eventu. Do kart w paczkach dochodzą wyzwania budowania składów, a w nich do zdobycia karta OTW Jamesa Rodrigueza, czyli nowego nabytku Evertonu. Karta nie byle jaka dodajmy, bo Kolumbijczyk już otrzymał kartę in form.

Poznaliśmy już obydwa składy drużyn OTW. Jedna i druga ekipa mają wśród swoich zawodników bardzo ciekawe karty. Serca graczy zdecydowanie skradł Timo Werner, ale reszta kart specjalnych nie odstaje od Niemca. James Rodriguez choć nie ma najwyższego tempa w grze, to świetnie wszedł w sezon w barwach Evertonu. Zwiastuje to bardzo dużo kart w formie dla jego osoby.

Karty Ones To Watch są to specjalne wersje kart, które otrzymują zawodnicy, którzy zmienili klub podczas okienka transferowego. Gdy zawodnik za swoje dobre występy trafi do drużyny tygodnia, która wypuszczana jest w każdą środę o godzinie 19:00, to jego karta OTW dostaje stosowny „upgrade” do jego wersji „w formie”, a jak wspomnieliśmy - jedną już otrzymał! Cały koszt wykonania WBS oscyluje w granicach 20 tysięcy monet.

James OTW SBC Foto: EA Sports

Wymagania składu:

  • Zawodnicy z Premier League: Min 1
  • Karty "w formie": Min 1
  • Ocena ogólna składu: Min 82
  • Chemia składu: Min 65
  • Liczba zawodników w składzie: 11
Zobacz komentarze