Jak spersonalizować stadion w FIFA FUT?

FIFA czy PES?

FIFA Ultimate Team to nie tylko ślepe granie z przeciwnikiem, ale również utożsamianie się ze swoją drużyną. Gdy już założymy nasz klub to otrzymujemy możliwość personalizacji. Zmiana nazwy, strojów czy herbu daje nam poczucie, że faktycznie to my zarządzamy naszą drużyną. W tym roku oprócz wyboru stadionu, możemy go dostosować do swoich potrzeb. Jak spersonalizować swój stadion FUT?

Przede wszystkim zmiany są dostępne tylko na stadionie FUT. Wtedy otrzymujemy pełną możliwość personalizacji. Żeby zabrać się za zmiany estetyczne na naszym stadionie, musimy zacząć rozgrywać mecze, które będą nam odblokowywały coraz to większe modyfikacje. Obecnie dostępne są dwa poziomy, żeby każdy z nich odblokować w stopniu maksymalnym trzeba rozegrać 50 spotkań w obojętnie jakim trybie.

Żeby zmodyfikować stadion, na ekranie głównym musimy przechylić lewy drążek w górę. Tam do wyboru będziemy mieli trzy zakładki, które nas interesują “Trybuny”, “Boki boiska” oraz “Konstrukcja”. W pierwszej zakładce wybieramy oprawy meczowe tzw. tifo oraz przyśpiewki klubowe. W następnych zakładkach skupiamy się na konstrukcji stadionu.

Źródło: Materiały własne

Tematy

Fifa

Zobacz komentarze