Jak pobrać okładkę z motywem klubu Ekstraklasy w FIFA 21?

FIFA 21
FIFA 21 Foto: EA Sports

EA Sports i ich produkt, jakim jest piłkarski symulator piłkarski FIFA, od wielu lat oferuje graczom liczne licencje na europejski ligi, konkretne kluby czy piłkarzy. Podobnie jest w przypadku naszej rodzimej najwyższej klasy rozgrywkowej — Ekstraklasy. W najnowszej odsłonie, czyli FIFA 21 możemy ujrzeć herby, stroje czy piłkarzy oczywiście takich klubów jak Lech Poznań, Legia Warszawa, ale także na przykład Raków Częstochowa. Twórcy stworzyli również możliwość pobrania specjalnej okładki z wizerunkiem ulubionego klubu Ekstraklasy. Jak to zrobić? Przedstawiamy.

Pierwszy krok to wejście na stronę EA Sports. Następnie należy kliknąć pole “Wybierz swój ulubiony klub!”, po tym zostajemy przekierowani do listy wszystkich klubów w Ekstraklasie. Wybieramy swój ulubiony i dalej pojawia się pole, w którym możemy dokonać wyboru, na jakie urządzenie i w jakim formacie potrzebujemy swojej tapety.

Twórcy przygotowali tapety dla wersji pudełkowej gry na Xbox One oraz PlayStation 4, na urządzenia mobilne, tablety i komputery. Dostępne są również różne wielkości owych grafik, po to, aby każdy był zadowolony z jakości.

Takie dedykowane tapety przygotowano dla klubów Ekstraklasy, ale nie tylko. Identycznie można postąpić z każdym innym klubem, który znajduje się w grze. Wystarczy w odpowiedniej przeglądarce wpisać jego nazwę i pojawią się również specjalne grafiki na przykład dla Bayernu Monachium, Realu Madryt czy Manchesteru United. Sprawdźcie sami, cały proces jest bardzo intuicyjny i prosty!

Zobacz komentarze