FIFA 21: Jak otrzymać Ikonę za darmo?

Ikony FUT 21 za darmo Foto: EA Sports

Premiera najnowszej produkcji EA Sports zbliża się nieubłaganie. Pozostał niespełna miesiąc do startu najpopularniejszego symulatora piłki nożnej w historii. O grze wiemy już praktycznie wszystko, dlatego teraz wydawca zachęca nas do kupna gratisami. W FIFA 21 możemy otrzymać jedną z trzech Ikon na wypożyczenie totalnie za darmo. Jak to zrobić?

Najpierw nazywani legendami, a teraz ikonami, ale wciąż to nierozłączny punkt trybu Ultimate Team od FIFA 14. Cofnąć się w czasie i oglądać poczynania takich zawodników jak Pele, Maradona czy Cruyff na żywo to marzenie niejednego fanatyka piłki nożnej. W grze FIFA mamy możliwość może nie wybiec razem z nimi na boisko, ale posterować czy to fantastycznym dryblingiem boskiego Diego, uderzyć fenomenalnie z dystansu jak Pele, czy z największą precyzją Cruyffa trafić w samo okienko bramki, zdobywając przepięknego gola.

Lista IKON w FIFA 21 w tym roku przebiła liczbę stu, a w ramach gratisu możemy zgarnąć jedną z trzech podanych poniżej. Wystarczy zasubskrybować biuletyn podając swój adres e-mail tutaj.

Ikony FUT 21 za darmo Foto: EA Sports
Zobacz komentarze