Jak najlepiej otwierać paczki paczki w FIFA 21 Ultimate Team?

FIFA Foto: Materiały prasowe

W ostatnich dniach na rynek gier wideo trafiła najnowsza odsłona kultowego piłkarskiego symulatora ze stajni EA Sports. Mowa oczywiście o FIFA 21. Gra proponuje kilka głównych trybów, są to między innymi tryb kariery, szybki mecz, Volta, a także najpopularniejszy — FUT, czyli FIFA Ultimate Team.

W FIFA Ultimate Team głównym zadaniem każdego gracza jest stworzenie własnej wymarzonej drużyny i pięcie się do góry po poziomach rozgrywki. Aby zbudować swój skład, potrzebne są jednak karty poszczególnych zawodników. Można je zdobyć na różne sposoby, na przykład handlując na rynku, ale także otwierając przygotowane przez twórców paczki z takimi kartami piłkarzy. Paczki można kupić w sklepie za coinsy i wirtualną walutę FIFA Points, możemy je dostać także za grę w Squad Battles, Division Rivals i FUT Champions.

Występuje kilka rodzajów paczek. Przede wszystkim dzielą się one na brązowe, srebrne i złote. Dwa pierwsze rodzaje są raczej rzadko zakupywane przez graczy. Bardziej opłacalne są złote, choć także w ich przypadku rzadko kiedy otrzymamy jakikolwiek zysk.

Poza tymi podstawowymi paczkami występują też liczne o zwiększonej ilości kart specjalnych i graczy. Które z nich są najbardziej opłacalne? Cóż, nie ma na to szczególnego przepisu, ale rozumie się samo przez się, że im droższa paczka, tym większa szansa, że trafi się na dobrego piłkarza. Dla tych, którzy zainteresowani są jak największą ilością zawodników w paczce, odpowiednia powinna być na przykład duża złota paczka piłkarzy lub duża paczka rzadkich piłkarzy. Pierwsza z nich kosztuje 50 tysięcy monet, a druga dokładnie 100 tysięcy. Obie są pewnym zastrzykiem graczy do składu.

Najdroższą paczką i taką, która w teorii gwarantuje najlepsze trafy, jest paczka Ultimate, kosztująca 125 tysięcy monet. Zawiera ona 30 piłkarzy, wszystkich rzadkich. Warto choć raz spróbować swojego szczęścia i otworzyć ją!

Źródło: Materiały własne

Tematy

FIFA 21

Zobacz komentarze