FIFA 21: Druga drużyna Ones To Watch w paczkach!

FIFA 21 Foto: FIFA

W wakacje EA Sports poinformowało nas, że w grze ponownie zagoszczą karty Ones To Watch. Pierwszą zapowiedzianą kartą został Timo Werner, który zmienił RB Lipsk na Chelsea. Pierwsze jedenaście kart OTW zostało dodanych do gry tydzień temu. Teraz pora na zmianę warty, drugi skład specjalnych kart trafił do paczek!

Event o nazwie Ones To Watch został podzielony na dwa tygodnie, pierwszy ruszył wraz z premierą gry, czyli tydzień temu o 19:00. Do paczek trafłai pierwsza “jedenastka”, która w swoich szeregach miała m.in. Parteya, Suareza czy Bale’a. Karty Ones To Watch są to specjalne wersje kart, które otrzymują zawodnicy, którzy zmienili klub podczas okienka transferowego. Gdy zawodnik za swoje dobre występy trafi do drużyny tygodnia, która wypuszczana jest w każdą środę o godzinie 19:00, to jego karta OTW dostaje stosowny „upgrade” do jego wersji „w formie”.

W drugiej drużynie OTW pojawił się długo wyczekiwany hit transferowy na linii Bayer Leverkusen - Chelsea. Dodatkowo w składzie pojawił się nowy nabytek Liverpoolu - Thiago, czy kolega z drużyny Roberta Lewandowskiego, Leroy Sane. Cała jedenastka kart OTW drugiego tygodnia będzie w paczkach do trafienia przez kilka najbliższych dni.

Ones To Watch 2 Foto: EA Sports
Zobacz komentarze