Szpakowski: Nagrywamy głos do FIFA 21. Będzie sporo nowości

Dariusz Szpakowski Foto: newspix.pl

W programie "Misja Futbol" emitowanym na Kanale Sportowym oraz w Onecie Dariusz Szpakowski wyznał, że pracuje już przy nagraniach komentarza do FIFA 21. Jak zwykle jego partnerem będzie Jacek Laskowski.

Prace nad FIFA 21 trwają w najlepsze. Aktualnie odbywają się nagrania polskiego komentarza do najpopularniejszego symulatora piłkarskiego. Już teraz wiemy, że tak jak w poprzednich odsłonach gry znów usłyszymy dobrze znajome głosy duetu Dariusz Szpakowski/Jacek Laskowski.

Na początku poniedziałkowego programu "Misji Futbol", gdzie prowadzący oraz goście przygotowują się do występu, Szpakowski uciął sobie krótką pogawędkę z Mateuszem Borkiem.

- Trochę nagrywałem wczoraj FIFĘ (...) Na obecny stan to nawet jak nagrania dwójkowe mamy, to nagrywamy oddzielnie. Ja gram pierwszy, Laskowski się do mnie dogrywa (...) Będzie sporo nowości, ale nie mogę zdradzić - mówił legendarny polski komentator.

FIFA 21 najprawdopodobniej jak co roku pojawi się we wrześniu. Na razie nie wiadomo nic więcej na temat potencjalnych zmian wewnątrz gry. Czy fani zobaczą nowe tryby, zmiany w trybie kariery albo inne nowości? Aby uzyskać odpowiedzi na te pytania, należy jeszcze trochę poczekać. Wiadomo jednak, że kolejna odsłona piłkarskiego symulatora będzie dostępna zarówno na obecne konsole, ale także na te nowej generacji, czyli PS5 i Xbox Series X.

Źródło: Materiały własne

Tematy

FIFA 21

Zobacz komentarze